Q-SERVICE - Medzinárodná sieť autoservisov

Akcie

  Young Car Mechanic

  Young Car Mechanic

  10.01.2020

  Young Car Mechanic je medzinárodná súťaž pre študentov stredných odborných škôl. Hlavným cieľom sú spopularizovať profesiu automechanika medzi mladými ľuďmi, vymieňať si skúsenosti a vyučovacie postupy a nájsť mladé talenty v oblasti mechaniky a autoservisu motorových vozidiel.

  V roku 2019 sa celoeurópskeho kola súťaže Young Car Mechanic zúčastnili víťazi z jednotlivých krajín, v ktorých prebehlo jej národné kolo, a to z Bulharska, Estónska, Litvy, Lotyšska, Maďarska, Poľska a Ukrajiny. Zapojte sa do národného kola súťaže a nazrite na profesiu automechanika a na vzdelávanie sa z novej perspektívy. Na víťazov čakajú skvelé ceny!

  Čítať viac

  Čistá klimatizácia bez zápachu

  Čistá klimatizácia bez zápachu

  01.06.2019

  Máte problém so zapáchajúcou klimatizáciou vo Vašom aute? Čistenie klimatizácie ozónom je veľmi účinná forma dezinfekcie ak je spojená aj s výmenou peľového filtra v ktorom sa zachytáva prach, peľ a iné nečistoty. Peľový filter je zanedbateľnou položkou oproti problémom s dýchacími cestami ktoré postihujú čoraz väčšiu časť populácie.

  Čítať viac

  Garancia mobility 2019

  Garancia mobility 2019

  01.06.2019

  Nepokazte si dovolenku pokazeným autom a dajte si radšej v najbližšom Q-SERVICE Vaše auto skontrolovať, pretože s nami aj v prípade poruchy vždy prídete bezpečne do cieľa. Garancia Mobility je tu aj pre letnú sezónu 2019!

  Čítať viac

  Štiavnický koltlík 2015

  Štiavnický koltlík 2015

  12.08.2015

  Ako v roku 2014, tak aj v roku 2015 sa Q-Service zúčastnil na štiavnickom kotlíku. Umiestnenie v súťaži o najlepší guláš nie je vôbec podstatné, pretože najdôležitejšia je dobrá nálada medzi ľudmi a to dokazuje fotogaléria :-)

  Čítať viac

  1 2  »

  website created by WMT Studio