Q-SERVICE - Medzinárodná sieť autoservisov

Články

Auto v zimeAutobatériaAutomatické prevodovkyBrzdyCena opravyCestovanieDiagnostikaDPF filtreDrážkový remeňKlimatizáciaLegislatívaMotorNovinkyOlejPneumatikyPodvozokPoistné udalostiPravidelné prehliadkyPrevodovka a diferenciálRozvodyServisná prehliadkaSpojka a zotrvačníkSvetláŤažné zariadeniaTesty áutTlmiče a pružinyZáruka na vozidloVýber autoservisuPríprava vozidla na zimuKontrola vozidla
  Ako často meniť brzdovú kvapalinu v aute?

  Ako často meniť brzdovú kvapalinu v aute?

  26.07.2023

  Jedným z najdôležitejších komponentov vášho vozidla je brzdová kvapalina. Zabezpečuje, aby brzdy fungovali bezchybne a efektívne, kedykoľvek to budete potrebovať. O brzdovej kvapaline sa veľa nehovorí, preto množstvo ľudí ani nevie, že je potrebné ju pravidelne kontrolovať a meniť.

  Čítať viac

  Oprava hrdze na karosérii auta: Rady pre domácich majstrov

  Oprava hrdze na karosérii auta: Rady pre domácich majstrov

  26.07.2023

  Korózie na karosérii auta sa všetci obávame. Jej neestetický výzor však nie je tým najväčším problémom karosérie. Hrdza sa môže rozšíriť do takej miery, že časom nebude možné ju úplne odstrániť a z vašej karosérie sa stane materiál do šrotu. V tomto článku si preberieme základné problémy, povieme si prečo hrdza vzniká a ako zistiť, či je čas ísť do servisu alebo si auto môžete ošetriť svojpomocne doma. Zbystrite najmä v prípade, že kupujete ojazdené vozidlo, poradíme vám ktoré časti kontrolovať dôkladnejšie.

  Čítať viac

  Výmena rozvodov – od čoho závisí cena

  Výmena rozvodov – od čoho závisí cena

  18.07.2023

  Oprava škôd na motore spôsobená roztrhnutím rozvodového remeňa alebo poškodením niektorej zo súčastí rozvodových komponentov je drahšia ako výmena rozvodov. Buďte o krok vpred, predíďte tejto nešťastnej situácii a ušetrite na servise. Kedy rozvody meniť? Koľko to bude stáť?

  Čítať viac

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12  »

  website created by WMT Studio