Q-SERVICE - Medzinárodná sieť autoservisov

Do Q-Service s dodávkou: Boostmania.sk na návšteve v jednom z našich servisov

Do Q-Service s dodávkou: Boostmania.sk na návšteve v jednom z našich servisov

Peter a Jozef z projektu Boostmania.sk, ktorí sa na svojom YouTube kanáli venujú rôznym prerábkam a tuningu vozidiel, nás tentokrát navštívili kvôli ich staro-novej dodávke. Tá by dvojici mala slúžiť ako kameramanské vozidlo.

Pri výbere dodávky mali chalani niekoľko podstatných požiadaviek, aby spĺňala ich očakávania. Kompromisom sa nevyhli, avšak veríme, že im aj tak bude slúžiť na 100 % a ich tvorbu posunie na ešte vyššiu úroveň.

Peter a Jozef si nakoniec vybrali model Opel Vivaro vo výbave Westfalia a zamierili s ním rovno do jedného z našich bratislavských Q-servisov na komplexnú prehliadku vozidla. Dodávku sme poctivo skontrolovali a nacenili nutné či odporúčané opravy, aby ich pri natáčaní nezaskočil žiadny neočakávaný problém.

Výhodou našich autoservisov v sieti Q-service je, že sa venujeme aj prehliadkam a opravám dodávkových automobilov (dodávok), čo v iných autoservisoch nie je samozrejmosťou. Ste zvedaví, ako Peter a Jozef z projektu Boostmania.sk u nás dopadli? Pozrite si, ako prebiehala ich návšteva od príchodu až po kompletnú cenovú ponuku:

 

website created by WMT Studio