Q-SERVICE - Medzinárodná sieť autoservisov

Výmena pneumatík? Nechajte si pri nej skontrolovať aj podvozok

Výmena pneumatík? Nechajte si pri nej skontrolovať aj podvozok

Každý majiteľ motorového vozidla zvyčajne absolvuje výmenu pneumatík dvakrát ročne – na jar a na jeseň. Navštívi vybraný autoservis, počká určitý čas a čerstvo „prezutý“ odíde domov. Výmena pneumatík je relatívne rýchla servisná služba, ktorá však nemusí zakaždým zostať bez pridanej hodnoty.

Staráte sa o svoj automobil pravidelne? 

Aby vám osobné alebo nákladné vozidlo dlhé roky spoľahlivo slúžilo, musíte sa oň aj príkladne starať. Nezáleži, či auto používate na osobné potreby, prácu alebo zábavu, každé si zaslúži rovnakú pozornosť. Pravidelné návštevy autoservisu by mali byť preto samozrejmosťou, najmä ak nemáte záujem o nepríjemné prekvapenia.

V skutočnosti majitelia vozidiel pravidelné prehliadky zanedbávajú. Niektorí prídu možno raz za rok, iní tesne predtým, ako im končí  povinná STK alebo EK. Často sa však objavia vtedy, keď je už situácia vážna a auto ich nechá „visieť“ na krajnici alebo ráno jednoducho nenaštartujú. Čo v takom prípade môžu očakávať?

 

Vysoké náklady a nečestné jednanie

Pri rozsiahlych poruchách vozidiel prirodzene stúpajú náklady opráv. To majiteľov áut spravidla nepoteší, nepripúšťajú si chyby a zanedbanie starostlivosti. Chybu hľadajú na strane autoservisov a obviňujú ich z nečestných úmyslov. Žiaľ, niekedy majú pravdu. Nájdu sa aj servisy, ktoré podobné situácie využívajú, čím rastie nedôvera k profesionálnym autoservisom.

 

 

Hľadajte pridanú hodnotu  

Medzinárodná sieť autoservisov Q-Service sa rozhodla k výmenám pneumatík pridať aj niečo navyše. Pri každej výmene pneumatík vám profesionáli vo vybraných servisoch siete spravia aj kompletnú prehliadku podvozku a celého vozidla. Na základe nej vám odporučia, či sú potrebné konkrétne opravy, alebo môžete ďalej bez problémov „zbierať kilometre“. Aké sú výhody tejto služby?

  • Presvedčíte sa, či je vaše vozidlo v poriadku – dvakrát ročne okrem výmeny pneumatík získate aj službu kontroly podvozku navyše. Budete si tak istí, že vášmu autu nič nehrozí.
  • Identifikujete problém včas – naši mechanici nájdu závadu na vozidle skôr, ako sa z malého a ľahko odstrániteľného problému vykľuje nákladná záležitosť.
  • Ušetríte peniaze – funkčné vozidlo predsa nemusíte opravovať. Pravidelné prehliadky vám ušetria čas aj peniaze.

Ako na to? Stačí, ak kliknete na stránku Q-Service a nájdete príslušný autoservis, ktorý je k vám najbližšie. Jednoducho sa objednáte na výmenu pneumatík a naši automechanici sa už postarajú o všetko ostatné. Výmena pneumatík spolu s celkovou prehliadkou a kontrolou podvozku vozidla trvá 40 až 60 minút. Pridaná hodnota v našich servisoch Q-Service znamená, že o vaše autá bude vždy dobre postarané. 

website created by WMT Studio