Q-SERVICE - Medzinárodná sieť autoservisov

Dovolenka autom bez problémov? Len s Garanciou mobility

Dovolenka autom bez problémov? Len s Garanciou mobility

Rozhodli ste sa, že tento rok idete na dovolenku vlastným autom? Možno však váhate, lebo vaše auto už nie je najmladšie a bojíte sa, že sa cestou môže niečo pokaziť. Využite službu Garancia mobility. Auto vám v servise dôkladne prezrieme a ponúkneme asistenciu počas celej dovolenky.

Ísť na dovolenku vlastným autom je veľmi pohodlné. Ak máte malé deti, alebo sa nechcete presúvať lietadlom, je tento spôsob výbornou alternatívou. Vlastné vozidlo využijete nielen na presun, ale aj na výlety v samotnej destinácii.

Cestovanie autom má však aj svoje negatíva. Musíte si podrobne naštudovať cestné zákony a poplatky v krajinách, ktorými prechádzate. Tiež je vhodné vedieť, aké vysoké sú pokuty.

V neposlednom rade musíte myslieť na to, že autom prejdete 800 až 1000 km. Aby takúto cestu vydržalo, musí byť v top stave. 

Postačí ako prevencia porúch pravidelný servis?

Pravidelné návštevy profesionálneho autoservisu predlžujú život vášho vozidla. Keď však automechanik vykonáva bežnú prehliadku, zvyčajne rieši najakútnejšie problémy vášho auta. Keby išiel do najmenších detailov, stálo by vás to pekný balík peňazí. Treba mať na pamäti, že 100 % technický stav ojazdeného vozidla neexistuje

Preto so službou Garancia mobility v prvom kroku absolvujete špeciálnu prehliadku auta. Výsledok prehliadky vám najistejšie povie, či auto zvládne bezpečne prejsť celú naplánovanú trasu. No v prípade, že automechanik zistí vážnejšiu poruchu, do Garancie mobility vás nezaradia. Najskôr treba odstrániť diagnostikované závady.

Čo keď sa vám auto na dovolenke predsa pokazí?

Elektronika a čoraz modernejšie technológie, ktorými sú prešpikované súčasné modely áut, dokážu spôsobiť to, že súčiastka sa pokazí aj z minúty na minútu. Dĺžku životnosti niektorých dielov nedokáže predpovedať ani skúsený automechanik.

Práve preto je tu pre členov Garancie mobility non-stop zákaznícka linka. Zavolajte na ňu v prípade poruchy a auto vám odtiahneme do najbližšieho autoservisu.

 

Čo ešte s Garanciou mobility získate:

  • bezplatné náhradné vozidlo, ak oprava trvá viac ako 5 hodín,
  • bezplatné náhradné vozidlo počas celej dovolenky, ak servis nestihne počas pobytu auto opraviť,
  • ubytovanie zadarmo v mieste poruchy,
  • výhodnú cenu za opravu vozidla (náklady na opravu hradíte vy).

 

Chystáte sa na dovolenku autom? Objednajte sa na vstupnú prehliadku do Garancie záruky.

 

website created by WMT Studio