Q-SERVICE - Medzinárodná sieť autoservisov

Pomôžte svojmu zdraviu dezinfekciou klimatizácie

Pomôžte svojmu zdraviu dezinfekciou klimatizácie

Ozón je najsilnejšie prírodné dezinfekčné činidlo.
Ozón je plyn, ktorého molekuly sú niekoľko krát menšie ako molekuly aerosólu pri chemickom čistení. Jeho účinky sa prejavia aj na miestach, kde sa bežná chémia nedostane. Veľmi rýchlo, až 100 krát účinnejšie ako chlór ničí odolné druhy a formy vírusov, baktérií, mikroorganizmov, plesní, ktoré môžu spôsobovať zdravotné problémy a alergie.

Čo všetko ozón v aute dezinfikuje?
 
Kompletný systém vetrania klimatizácie a priestor kabíny. Hlavne v autách vybavených klimatizáciou je problém s nadmernou produkciou vlhkosti (najmä na výparníku), kde je ideálny priestor pre vznik rôznych plesní a baktérií. Tie sú následne vzduchotechnikou šírené do celého auta. Ľudia tento problém zvyčajne začínajú riešiť až keď ich nepríjemný zápach, ktorý baktérie vytvárajú obťažuje. To je už ale neskoro! Dôležitá je prevencia. Najmä ak v aute vozíte alergikov, astmatikov, malé deti, alebo v ňom trávite väčšinu dňa je pre Vás dezinfekcia ozónom potrebná najmenej 1x za rok! Ozón Vám taktiež vydezinfikuje komplet celý interiér a miesta, ktoré sa pri bežnom chemickom čistení vyčistiť nedajú. Molekuly ozónu sú totiž omnoho menšie.
 
Ozón neprekrýva, ale odstraňuje!
 
Ozón zabíja baktérie, vírusy, výtrusy, pleseň a všetky iné mikroorganizmy. Ozón ničí chemické prostriedky spôsobujúce pokazenie (pochádzajúce z emisie podlahových panelov, kobercov, izolácii, umelej hmoty... ) Ozón odstraňuje organické a neorganické zápachy, ničí prchavé častice, ktoré prenášajú zápachy, Ozón pachy nekryje, ozón ich odstraňuje!
 
Ako konkrétne prebieha dezinfekcia?
 
Samotná dezinfekcia si nevyžaduje žiadne mechanické zásahy do interiéru.
 
Spýtajte sa svojho mechanika na dezinfekciu ozónom.

 

Váš online mechanik Motointegrator.sk

 

website created by WMT Studio