Q-SERVICE - Medzinárodná sieť autoservisov

Garancia mobility, príbeh o dovolenke s Q-Service!

Garancia mobility, príbeh o dovolenke s Q-Service!

Rodina pána Marfoldiho z Levíc bola minulé leto jednou z mnohých, ktoré sa k slovenskému moru, do Chorvátska, vybrali autom. Cieľom trasy bol Pelješac vzdialený až 1065 km. Ak by šlo všetko hladko, cesta nemala trvať viac než 11 hodín. No, čo čert nechcel? Začiatkom druhej polovice cesty, za Zagrebom, v nedeľu okolo 02:30 ráno na motore praskla hadica k turbodúchadlu. Nie je to síce fatálna chyba, auto síce ostalo pojazdné, no neschopné ponúknuť potrebný výkon a teda ani rýchlosť vhodnú, či dokonca pre diaľnicu povolenú.

Dajte si v najbližšom Q-service skontrolovať auto za 10 € a užívajte 5000 garantovaných km bez starostí s istotou bezplatnej pomoci. Nie len na Slovensku, ale vo väčšine okolitých štátov, vrátane Chorvátska.

motointegrator garancia mobility

 

Vsaďte na garanciu mobility od Q-service, aby vaša dovolenka nezačínala, ani nekončila takouto fotkou.

Q-service GARANCIA MOBILITY už zachránila nejednú dovolenku! Za 10 € a krátku návštevu servisu na oplátku prichádzajú motoristom naozaj super služby, ktoré platia vo väčšine okolitých štátov.

Hotline Garancia Mobility je +421 905 551 393

Našťastie, pán Marfoldi pred dovolenkou po prehliadke auta v Q-Servise získal garanciu mobility. Stačilo zavolať na uvedené non-stop kontaktné číslo. Ozval sa operátor Call Centra. Po opísaní poruchy ponúkol odťahovú službu s mechanikom. Auto odviezli do najbližšieho servisu. Tu však poruchu v danom čase neskoro v noci nemal kto odstrániť. Po konzultácii auto previezli do Q-Service v Karlovaci. Keď bolo jasné, že auto v ten deň neopravia, bezplatne ponúkli náhradné. Dovolenka teda s pár hodinovým meškaním začala prakticky podľa plánu. Náhradné auto plnohodnotne využívali a zároveň boli informovaní o postupe opravy. Cestou domov ho odovzdali v servise a prebrali opravené vlastné auto. Nestálo to ani cent navyše!

 

Program Garancia mobility zabezpečí, že s problémom sa je kam obrátiť a prinie elegantné riešenie. Spoločnosť Inter Cars prostredníctvom programu Q-service GARANCIA MOBILITY už zachránila nejednú dovolenku! Za 10 € a krátku návštevu servisu na oplátku prichádzajú motoristom naozaj super služby, ktoré platia vo väčšine okolitých štátov po dobu 5000 km.

 

motointegrator garancia mobility

 

Garancia mobility platí v termíne od 1. 6. do 30. 9. 2015, alebo na 5000 km od nasledujúceho dňa po kontrole v Q-Service. Garanciu mobility je možné uplatniť v nasledujúcich krajinách: SK, CZ, HR, HU, RO, BG a PL. Možnosť garancie aj na iné krajiny Európy, kde však platí maximálne na 14 dní pobytu v zahraničí, vrátane cesty. Neplatí pri dopravnej nehode a úmyselnom poškodení auta. Pneuservis a opravy na neskontrolovaných častiach sú platené zákazníkom.
 

Garancia mobility obsahuje:
 

Medzinárodný HOT LINE 24/7
(asistencia vo vybraných krajinách)
Bezplatný príjazd technika
(v prípade, že je vozidlo nepojazdné)
Bezplatný odťah vozidla
(do najbližšieho servisu ak je nepojazdné)
Bezplatné náhradné vozidlo
(ak sa porucha nedá odstrániť do 5h)

 

website created by WMT Studio