Q-SERVICE - Medzinárodná sieť autoservisov

Asistenčné krytie ASA na 14 dní, alebo na rok získate aj v Q-service

Asistenčné krytie ASA na 14 dní, alebo na rok získate aj v Q-service

Autoklub Slovakia Assistance a Q-servis sú partnermi aby to vodiči mali pohodlnejšie a jednoduchšie. Pre držiteľov asistenčných kariet ASA využije celoslovenskú sieť kvalitných Q-service na pomoc v núdzi a rýchlej opravy vozdiel. Q-service naopak využijú kapacity ASA pre svojich kientov ako cestnej a odťahovej služby, ale aj pre zabezpečenie neštandardných služieb ako zabezpečenie ubytovania v núdzi, bezpečné uschovanie vozidla, alebo autopožičovňu.

Aby ste sa ako vodiči k týmto službám dokázali dostať netreba robiť veľa. V každom Q-service si môžete kúpiť členskú kartu Autoklub Slovakia Assistance. Váš lepší pocit z dovolenky autom začína na sume len 7,70 € za 14 dňovú podporu. Ak tých výletov máte počas leta naplánovaných viac, rozumnejšie iste bude zabezpečiť si dve mesačné asistenčné karty Tourist, každú na obdobie 30 dní len za 12,90 €. Alebo sa pozrite na možnosti a ceny asistenčných kariet platných po celý rok.

 

 

Ak autom jazdíte naozaj veľa a často, či už súkromne, ale pracovne, k dispozícii sú celoročné platné asistenčné služby spoločnosti ASA. Ak vám môže stačiť pokrytie v rámci Slovenska, 19 € poplatok vám zabezpečí klubovú kartu ASA Basic na 365 dní. Na opačnom konci spekra je VIP karta ASA za 59,80 € s územnou platnosťou v celej Európe (nie len v EÚ) s neobmedzeným počtom zásahov za rok. Podrobnejšiu ponuku asistenčných kariet ASA nájdete tu.

Spoločnosť ASA je na Slovensku aktívna už 20 rokov. So službami motoristom beží nepretržite 24 h denne, 7 dní v týždni. Má profesionálny tím zaškolených operátorov, dokáže zabezpečiť zodpovedanie hovoru v akomkoľvek jazyku a hotline linka 18 112 je riadená moderným systémom Cisco Call Manager, ktorý inteligentne selektuje prichádzajúce hovory pre spokojnosť všetkých volajúcich s interaktívnou hlasovou odpoveďou.

Siet zmluvných autodielní Q-service je rozmiestnená po celom Slovensku a s 80 pobočkami je prítomná nie len v každom kraji, ale v každom, ba dokonca v každom väčšom meste.

website created by WMT Studio