Q-SERVICE - Medzinárodná sieť autoservisov

Dezinfekcia ozónom

Služby

Dezinfekcia ozónom je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako udržať interiér vozidla čistý a hygienický. Či už ste príležitostný vodič alebo trávite na cestách dlhé hodiny, vzduch, ktorý v aute dýchate, by vás mal zaujímať.

Prečo práve ozón?

Zápach a nečistota v aute nie je len to, čo priamo cítite a vidíte, ako napríklad po cigaretách, vyliatom nápoji či jedle alebo zaprášená palubná doska. Sú to neviditeľné mikroorganizmy, ktoré sa v interiéri hromadia a spôsobuje neraz i alergie.

Ozón je veľmi silný oxidant a dokáže zničiť baktérie, vírusy a plesne, ktoré sa nachádzajú v interiéri vozidla. Zároveň účinne zabraňuje ich ďalšiemu množeniu.

Ako prebieha dezinfekcia ozónom?

Dezinfekcia vozidla ozónom sa zvyčajne vykonáva v špecializovaných dezinfekčných priestoroch. Počas procesu sa vozidlo uzavrie a dovnútra sa vypustí ozón, ktorý sa nechá pôsobiť niekoľko hodín. Po skončení procesu sa vozidlo vyvetrá a interiér sa dôkladne umyje, aby sa zabránilo kontaktu s ozónom.

Výhody dezinfekcie vozidla ozónom:

  • účinné odstránenie baktérií, vírusov a plesní,
  • zlepšenie vône v interiéri vozidla,
  • zvýšenie hygieny v interiéri,
  • zvýšenie kvality vzduchu v aute,
  • vhodné pre všetky typy vozidiel.

Ako často absolvovať dezinfekciu ozónom?

Dezinfekcia vozidla ozónom zlepšuje celkovú vôňu a hygienu v interiéri vozidla. Ak sa chcete vyhnúť nepríjemným zápachom a chrániť sa pred baktériami a vírusmi, odporúčame absolvovať dezinfekciu ozónom aspoň raz za šesť mesiacov alebo raz za rok.

Ak vo vozidle prevážate viacero rôznych osôb, tovaru alebo zvieratá, dezinfekcia ozónom sa vám oplatí aj raz mesačne.

Vyfiltrujte si autoservis zo siete Q-Service, ktorý je vám najbližšie a nechajte svoje vozidlo precízne vyčistiť.

Kraje

1 2 3 4 5 6 7 8 9  »

website created by WMT Studio