Q-SERVICE - Medzinárodná sieť autoservisov

Dobrá dovolenka autom

Máte radi dovolenku autom?

Ak áno, tak máte rád voľnosť a slobodu pohybu čo automobil do určitej miery nepochybne ponúka. Je to aj istota bezpečia  a pohodlia, že máte zo sebou aj kúsok domova ďaleko za našimi hranicami. Ak k tomu všetkému sa ťažko rozhodujete, čo si zo sebou zobrať a pre istotu radšej beriete skoro celý dom, tak auto je pre vás nevyhnutná súčasť každej dovolenky. Poznáte ten pocit aj vy, keď ste nabalený, šťastný, plný očakávania z nového dobrodružstva, zabuchnete dvere, nasadnete do auta a odchádzate. Pred vami je cesta zhruba 800 až 1000 km a medzi prvými myšlienkami, čo sa vám v hlave motá je „len aby auto vydržalo“.  Ak patríte medzi tých šťastlivcov, ktorí majú nové auto a ešte v záruke ďalej ani nemusíte veľmi čítať... stačí o rok, dva keď vám záruka skončí. 

Kontrola auta pred dovolenkou

Ak sa vydávate autom na dovolenku a čaká vás dlhšia cesta, určite neváhajte a navštívte zodpovedný autoservis, ktorý dokáže odborne posúdiť technický stav vášho vozidla.  Samozrejzme výsledkom by malo byť stanovisko, či vozidlo pravdepodobne vydrží vzdialenosť tam aj späť, alebo radšej cestujte vlakom. Je dobré, aby ste vedeli, že 100%-ný technický stav ojazdeného vozidla neexistuje! Po každej oprave sa len približujete k tejto hranici. Vo vozidle sa nachádzajú aj komponenty, ktorých životnosť ovplyvniť nedokážete. Dnešné moderné autá sú výnimočné aj tým, že dokážu byť nepojazdné z jednej minúty na druhú bez nejakých príznakov. Isté príčiny väčšinou nedokáže vopred odhaliť servis ani pri dôkladnejšej kontrole. To, čo by sa ale odhaliť dalo, sa väčšinou pri bežných kontrolách nerobí, pretože by to stálo mnoho finančných prostriedkov. Veď to poznáte, vaše auto sedem rokov funguje bez problémov, všade vás odviezlo, meníte iba olej, nedáte naňho dopustiť a zrazu je tu katastrofa... a čo, keď sa to stane na dovolenke?

Čo je Garancia Mobility 2023

Práve pre skúsenosti našich zákazníkov z minulých rokov  v zahraničí pre takéto prípady máme zabezpečenú službu tzv. Garanciu Mobility. Slúži na zabezpečenie všetkých dôležitých úkonov pri poruche vozidla na dovolenke. Dokážeme zmierniť vaše nečakané náklady spojené s opravou vozidla. Stačí absolvovať vstupnú prehliadku (max 30 min.) s vozidlom v niektorom značkovom autoservise siete Q-SERVICE na Slovensku. Nemusíte sa obávať, na silu nič nemeníme, neúčtujeme. Platíte, iba v podstate za prehliadku a registráciu do asistenčnej služby. V prípade, že vaše vozidlo nespĺňa podmienky GM pre zlý technický stav, tak službu získate až po odstránení týchto závad. Zatiaľ neplatíte nič. Rozhodnutie bude na vás. Budeme radi, ak aj na základe tejto služby sa stanete našim verným zákazníkom.

Čo získate?

  • V prípade potreby sa vždy dohovoríte po Slovensky, NON-STOP hotline
  • Platnosť služby od 1. 6. do 30. 9. 2023 alebo do 5 000 km
  • Bezplatný odťah do najbližšieho autoservisu
  • Bezplatné náhradné vozidlo, ak oprava trvá viac ako 5 hodín
  • Bezplatné náhradné vozidlo počas pobytu, ak sa oprava nedá vykonať/ nedostupný diel atď.
  • Bezplatné ubytovanie v mieste poruchy (podľa dohody)
  • Férová cena opravy vozidla, dohľad nad opravou (náklady na opravu znáša majiteľ vozidla)

 

Objednajte sa na kontrolu vozidla
a získate Garanciu mobility na dovolenke

9,99 €

garancia mobility

Objednať sa

website created by WMT Studio