Q-SERVICE - Medzinárodná sieť autoservisov

Lakovanie auta, oprava laku

Služby

Poškodený lak či škrabance nepotešia žiadneho majiteľa. Hoci často ide len o málo viditeľné poškodenie, jeho odstránenie si vyžaduje odborný prístup.

K poškodeniu môže dôjsť nechtiac pri otváraní dverí na parkovisku, vychádzaní z garáže či pri umývaní vozidla v umývačke. Nehodám na vzhľade auta „prajú“ tiež zimné mesiace, kedy sa na jeho stave nepriaznivo podpisuje posypová soľ či zlý stav vozovky. Príčinou, žiaľ, býva aj neprajnosť náhodných okoloidúcich.

Škrabance a poškodený lak však nie sú iba estetickou vadou. Najčastejšie sa stretávame so škrabancami okolo dverí, kľučiek, na prednej kapote a nárazníkoch. Pri narušení ochrannej vrstvy karosérie môže na kov pôsobiť voda, čo má za následok hrdzavenie komponentov, ktoré neskôr vedie k oveľa väčším a finančne náročnejším problémom a poruchám.

Rôzne škrabance, zárezy, ryhy a iné deformácie môžu tiež skomplikovať ďalší predaj auta. Mnohých záujemcov o kúpu odrádzajú viditeľné poškodenia karosérie, ktoré zároveň budia dojem zlej starostlivosti o auto. Aj preto odporúčame riešiť hoci zdanlivo malé škrabance a narušenie laku čím skôr.

Prelakovať auto je možné aj v domácich podmienkach, ak však nemáte potrebné vybavenie ako rozprašovaciu pištoľ, sprej či možnosť dostatočne odvetrať danú miestnosť, odporúčame vám návštevu servisu. Profesionálni automechanici vám opravia škrabance kvalitným autolakom a vaše auto bude ako nové.

Pre lakovanie auta sa môžete rozhodnúť aj bez jeho predošlého poškodenia. Lak auta mení svoju farbu vplyvom slnečných lúčov, a prelakovaním viete osviežiť či úplne zmeniť vzhľad vášho vozidla.

Vyfiltrujte si nižšie najbližší autoservis siete Q-Service, kde vám profesionálni mechanici opravia lak, škrabance alebo prelakujú auto úplne nanovo.

Kraje

1 2 3 4 5 6  »

website created by WMT Studio