Q-SERVICE - Medzinárodná sieť autoservisov

Q-Service a volant.tv: Spolupráca pre radosť

Q-Service a volant.tv: Spolupráca pre radosť

Volant.tv je obľúbený webový projekt, v ktorom si jeho zakladateľ Peter Šturdík dáva záležať na tvorbe originálneho automobilového videoobsahu. V novom seriáli sa Peter pustil do hľadania auta pre radosť za jednu výplatu a sieť autoservisov Q-Service je pri tom.

Auto za jednu výplatu. Je to možné?

Túto otázku si v novom seriáli kladie aj Peter Šturdík z volant.tv. Nastavil si kritériá výberu a základné predpoklady, ktoré by jeho auto pre radosť malo spĺňať. Jedným z kritérií bola aj výška priemernej slovenskej výplaty, do ktorej sa Peter musel zmestiť.

Výber nakoniec padol na Toyotu Yaris 1. generácie v športovej úprave TS. Petrovým cieľom je z tohto malého nenápadného vozidla, ktoré má v kolesách 260 tisíc najazdených kilometrov vytvoriť funkčné, spoľahlivé a zábavné auto. A práve preto sme sa k spolupráci pridali my.

Odborníci z Q-Service

Kompletný proces prestavby a oživenia Toyoty Yaris bude totiž prebiehať vo vybraných autoservisoch našej siete Q-Service. V každom jednom diele sa bude vozidlu venovať iný špecialista. Zameriame sa na servis motora, podvozku, bŕzd alebo kolies. Nakoniec sa na auto pozrieme aj z vonku a pokúsime sa ho primerane oživiť a „omladiť“.

Ste zvedaví, aký bude výsledok? Tipnete si, ako si s autom za jednu výplatu poradia naši automechanici? Celú sériu môžete sledovať na youtube kanáli alebo na priamo na stránke volant.tv.

website created by WMT Studio